BSS Materialflussgruppegermany

BSS Polska Sp. z o.o.poland

Projektant / Konstruktor CAD

Praca w BSS – kariera z przyszłością

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

  • Udział w procesie tworzenia koncepcji i projektów z dziedziny logistyki wewnątrzmagazynowej
  • Projektowanie ciągów transportu wewnętrznego, urządzeń współpracujących i kompleksowej automatyzacji procesów intralogistycznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i funkcjonalnych podczas realizacji projektów
  • Współpraca z działem projektowym niemieckiej filii firmy BSS

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w projektowaniu CAD
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD, preferowany AutoCAD
  • Wiedza na temat procesów intralogistycznych i urządzeń transportu bliskiego
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego pozwalająca na pracę z niemieckojęzyczną dokumentacją techniczną i kontakt telefoniczny z niemieckojęzycznymi projektantami – wymóg konieczny
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w spokojnej atmosferze w niewielkim zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów z wielu branż
  • Uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach
  • Stałą umowę o pracę

Prosimy i przesłanie CV w języku polskim i niemieckim.
Prosimy również o zawarcie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Jesteś zainteresowany?

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, stażu lub praktyki w BSS Polska prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny).

BSS Polska Sp. z o. o.

Ul. Długa 1-3

41-506 Chorzów

Aktualnie nie posiadamy ofert pracy

BSS Polska Sp. z o. o. • ul. Długa 1-3 • 41-506 Chorzów • Tel: + 48 32 34 92 999 • Faks: + 48 32 34 92 998 • info@bss-polska․pl